קבלן ריצוף קרמיקה

הכי טובים בריצוף בקרמיקה: רק קבלני ריצוף ורצפים מומלצים

המומחים בריצוף בקרמיקה – רק קבלני ריצוף קרמיקה ורצפים מומלצים!

 

מחפשים קבלן ריצוף קרמיקה מקצועי? הגעתם למקום הנכון!

 

  • עבודות ריצוף ברמה הגבוהה ביותר!
  • יכולות ביצוע גבוהות!
  • מומחים בכל סוגי הריצוף לעבודות ריצוף בקרקמיקה פנים וחוץ. צוותים מיומנים בפריסה אזורית רחבה לביצוע כל סוגי עבודות הריצוף בקרקמיקה ובכל היקף!
  • התחייבות למחירים הטובים בשוק!

 

רצף קרמיקה מומלץ | רצפים מומלצים |  רק קבלני ריצוף קרמיקה מומלצים

 

מזה שנים רבות שאנו מעניקים שירותי ריצוף בקרמיקה ברמה הכי גבוהה בפריסה ארצית רחבה. הרצפים שלנו מתמים בכל סוגי עבודות הריצוף בקרמיקה, בין אם מדובר על ריצוף סלון, ריצוף חדר אמבטיה, ריצוף מטבח, חיפוי קירות באריחי קרמיקה ועוד. אנו מתגאים בצוותי הרצפים שלנו אשר ידועים בעבודות הנקיות שלהם וברמת הפיניש הגבוהה! 

קבלני הריצוף בקרמיקה שלנו פועלים ברחבי הארץ החל מאזור חדרה וחוף הכרמל בצפון, דרך אזור השרוןמרכז הארץ, מחוז תל אביב וגוש דן, אזור מודיעיןבקעת אונוהשפלה ועד אזור חוף אשדוד אשקלון בדרום. 

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר ! השוו ותיווכחו בעצמכם!

073-7605522

 

הזמינו קבלן ריצוף קרמיקה מומלץ בקליק!

אז בין אם אתם צריכים קבלן קרמיקה לריצוף חוץ, קבלן קרמיקה לריצוף פנים, קבלן ריצוף ושיפוצים או קבלני קרמיקה לריצוף תעשייתי, אנחנו הכתובת עבורכם!

073-7605522

 

שאלות נפוצות

 

קבלן שיפוצים או קבלן ריצוף קרמיקה?

השאלה מתי עדיף לבחור בקבלן שיפוצים כלליים לעומת לפרק את העבודה בין מבחר סוגים של קבלני משנה היא שאלה מורכבת שאין עליה תשובה אחת קצרה. יחד עם זאת, התשובה הפשוטה היא שלמי שיש הבנה בסיסית בשיפוצים ועבודות בניה ושאינו זקוק למתווך ביניים, עבודה ישירה עם קבלן קרמיקה יכולה להתבטא בחיסכון של עשרות אלפי שקלים כאשר מדובר על פרויקט גדול.

 

רצף מומלץ | רק רצפים מומחים

קבלן קרמיקה או תיקונצ'יק?

כאשר מדובר בעבודות קטנות מאוד כגון החלפת מספר רצפות סדוקות או שבורות, ייתכן והפתרון הנכון עבורכם יהיה דווקא בבחירה של תיקונצ'יק או מה שמכונה "הנדימן" לביצוע התיקון. לרוב קבלני ריצוף בקרמיקה, או חברות ריצוף מתעסקים בעבודות בעלי קנה מידה גדול יותר. לרוב, לכל הפחות חדר שלם, ולא רק החלפת מספר רצפות בודדות.

 

מה ההבדל בין קרמיקה לגרניט פורצלן?

שניהם למעשה מאוד דומים וקיימים המון שנים (המילה קרמיקה למעשה מגיעה מיוונית עתיקה מהמילה קדרות). שניהם עשויים מחומר טבעי, חרס, ועוברים תהליך עיבוד מאוד דומה. הקרמיקה קיימת על פי עדויות היסטוריות כבר מעל ל 27,000 שנים. ושני הסוגי האריחים למעשה גם מאוד דומים במראה החיצוני שלהם. 

ההבדל בין הפורצלן לקרמיקה מתבטא בעיקר בעמידות שלהם ללחות ומים, ברמת הגימור ובעמידות הכללית, כאשר הגרניט פורצלן הוא למעשה רמת הגימור הגבוהה יותר. בנוסף גרניט פורצלן מגיע לרוב ביותר דגמים של עיצוב מיוחד. בסרטון הבא תוכלו לשמוע הבדלים בין השניים. צפייה מועילה!

 

 

 

 

5 טיפים שמבצעים ריצוף חדש בקרמיקה

  1. בכל מקרה שמבצעים עבודת ריצוף גדולה הכוללת אזורים שבהם שישנם תשתיות תת רצפתיות כגון צנרת מים נכנסים וצנרת מים אפורים ומים שחורים וכיוצא בכך מומלץ להחליף את כל התשתיות טרם סגירת הריצוף החדש.
  2. חובה להקפיד על מילוי מספק תחת כל מרצפה וכמו כן שהמרצפה תהיה מרוחה היטב טרם הדבקתה. אי מילוי מספק עלול לגרום לסדקים במרצפות, שקיעת מרצפות ואף לשברים בריצוף בעתיד.
  3. מומלץ להזמין מרצפות גרניט פורצלן איכותיות על פני מרצפות קרמיקה מעט יותר זולות. מדובר על השקע גדולה שמרכיב החומר הוא לאו דווקא מרכיב העלות העיקרית. לפעמים ההפרש הקטן מזכה במרצפה הרבה יותר טובה.
  4. לוודא ולהקפיד שהמרצפות מודבקות בקווים ישרים עם חיתוכים שווים מכל הצדדים ונשעה שימוש בצלבי מרחקים לשמירה על מרווחים קבועים בין המרצפות.
  5. להקפיד בסיום העבודה למלא היטב את המרווחים בין הרצפות עם רובה לא מדולל ונוזלי מדי למען אריכות ימים.

 

מחיר עבודות ריצוף בקרמיקה

מחירי עבודות ריצוף בקרמיקה משתנים ומושפעים ממגוון גורמים לרבות סוג העבודה הנדרשת, כמות המטרים, סוג הריצוף, ציוד נדרש ועוד. לקבלת קנה מידה על מחירים מומלצים שנהוגים בענף ניתן להיכנס למחירון עבודות ריצוף. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת מומלץ להתקשר אלינו ולשוחח עם קבלן ריצוף קרמיקה מומחה. בצעו השוואת מחירים והיווכחו בעצמכם – אנו מתחייבים למחיר הכי משתלם בארץ! באחריות!

 

הזמינו קבלן ריצוף קרמיקה

073-7605522

 

רק רצפים מומלצים

מחפשים רצף קרמיקה מומחה? רצפים בעלי ניסיון לביצוע ברמה גבוהה? הגעתם למקום הנכון! כל מה שנתור הוא להתקשר! בהצלחה! 

שתף